Error message here!

Error message here!

Zapomniałeś/aś hasła?

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Zapomniałeś/aś hasła? Podaj swój adres e-mail.
Otrzymasz link, dzięki któremu zresetujesz hasło.

Error message here!

Powrót do logowania

Close

Twoja alternatywna osobowość


Zgodnie z obietnicą, mamy dla Was kolejny konkurs, będący owocem współpracy z Grupą Wydawniczą Foksal. Tym razem do wygrania są dwa egzemplarze książki Kathryn Evans "Eva, Teva i więcej Tev", która miała premierę całkiem niedawno, bo 15 lutego. Fabuła zapowiada się niezwykle interesująco...

Życie Tevy pozornie wygląda normalnie: szkoła, przyjaciele, chłopak. Ale w domu dziewczyna kryje niesamowitą tajemnicę. Jedenaście innych Tev…
Raz w roku Teva rozdziela się na dwie osoby. Jej każda młodsza wersja pozostaje uwięziona w pułapce swojego wieku i domu. Kiedy zbliżają się siedemnaste urodziny Tevy, dziewczyna postanawia nigdy więcej nie dopuścić do podziału. Rozpoczynając walkę o swoją przyszłość, musi zmierzyć się sama ze sobą.

Zabawy z czasem oraz osobowością to niezwykle ciekawy temat w literaturze. A także świetny temat dla własnych przemysleń, którymi w dodatku możecie się z nami podzielić i wygrać książkę!

Temat konkursu to swobodna wariacja wokół czasu i ludzkiej osobowości. Wyobraźcie sobie drugiego siebie, być może żyjącego w innym wymiarze. Swoją inną, alternatywną osobowość. Kim jesteście? Jacy jesteście? Jakie inne kluczowe decyzje w życiu podjęliście?

Może wydaje się to być trochę poważny, refleksyjny temat... ale wcale nie musi! Może w życiu Waszego "innego ja" dzieje się coś absolutnie fascynującego! Może w tym innym wymiarze jesteście młodsi lub starsi niż obecnie, może udało się Waszym obojgu "ja" jakimś sposobem spotkać, dzięki jakiemuś przejściu między światami i czasem... Co byście sobie nawzajem powiedzieli, jaką wiadomość zostawili?

Co do formy - może być opowiadanie, ale może być też po prostu ciekawy opis. Temat jest dość swobodny, więc liczymy na Waszą pomysłowość. Objętość pracy - może być i pół strony A4, może być i kilka. Dwa najbardziej interesujące opisy Was w alternatywnej rzeczywistości nagrodzimy książką "Eva, Teva i więcej Tev" oraz publikacją pracy konkursowej na portalu. 

Swoje prace konkursowe oraz dane adresowe przysyłajcie na adres email: konkurs@boohunter.pl. Wpiszcie w tytule nazwę konkursu, bo organizujemy aktualnie kilka. 

Konkurs potrwa 3 tygodnie, od 28 lutego do 21 marca 2017. 

Organizatorem konkursu jest Bookhunter.pl. Sponsorem nagród jest wydawnictwo YA! z Grupy Wydawniczej Foksal i odpowiada ono za wysyłkę nagród do zwycięzców. Autorzy, przysyłając zgłoszenia wyrażają zgodę na ewentualną publikację ich prac i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu (w celu wysłania nagród).


Czy masz coś do dodania, chcesz o coś zapytać?
Komentarze (2)


(zabezpieczenie przed botami)

/1000 wykorzystanych znaków


2017-03-14 18:42

Dlaczego konkurs jest w zakładce ''zakończone'' skoro trwa do 21 marca?

2017-03-12 21:29

W adresie jest literówka

Ostatnie patronaty
Popularne Tagi

Najaktywniejsi użytkownicy w tym miesiącu:

Agata - 548 ptk.
dona - 496 ptk.
Martuu - 403 ptk.
Rewolwerowiec - 341 ptk.
Szczypta-Kasi - 256 ptk.

zobacz pełny ranking

21742 książek
nasz cel: 30 000, do dodania pozostało 8258

2784 adaptacji
nasz cel: 3 000, do dodania pozostało 216

3503 autorów ze zdjęciami
nasz cel: 4 000, do dodania pozostało 497

Losowy cytat

"- Za dolara dziennie żylibyśmy jak królowie, Arnoldzie.
- Znaczy jak? Ktoś by nam poucinał głowy?"


Terry Pratchett

Prawda
BookHunter.pl
O nas
Nasze logo
Punktacja
Do pobrania
Kontakt
Przyłącz się!
Zespół
Kogo szukamy?
Partnerzy
Wspólne cele
Dla wydawnictw
Współpraca
recenzencka

Patronat medialny
o BookHunter
Copyright © 2015 - 2017 by BookHunter.pl
O nas | Zbieraj punkty | Zespół | Regulamin | Kontakt