Error message here!

Error message here!

Zapomniałeś/aś hasła?

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Zapomniałeś/aś hasła? Podaj swój adres e-mail.
Otrzymasz link, dzięki któremu zresetujesz hasło.

Error message here!

Powrót do logowania

Close

Konkurs! Twoja najlepsza decyzja


Świat wokół nas jest dziwny. Jesteśmy otoczeni przez ludzi tak różnych od nas samych, prezentujących zachowania, które nie do końca rozumiemy. Nasze środowisko uczy nas akceptacji, dystansu i sympatii względem innych ludzi. Często jednak zapominamy przy tym o akceptacji tych osób, które teoretycznie powinny być dla nas najważniejsze i najbliższe – brakuje nam zrozumienia nas samych.

Nagrodami w konkursie są trzy egzemplarze książki autorstwa Malwiny Huńczak pt. Zaakceptuj siebie. O sile samowspółczucia.

Zaakceptuj siebie. O sile samowspółczucia to niezwykły poradnik dla osób, które chcą przestać siebie krytykować na drodze do osiągania celów, dać sobie prawo do błędów i brać za nie odpowiedzialność, a przede wszystkim z odwagą podążać własną ścieżką.

Psycholog Malwina Huńczak prezentuje samowspółczucie (ang. self-compassion) jako rodzaj treningu umysłowego, który pomaga wypracować postawę pełną empatii i zrozumienia wobec samego siebie. Autorka pokazuje, że umiejętność samowspółczucia nie oznacza przyzwolenia na lenistwo czy folgowanie sobie, ale raczej akceptację siebie bez osądzania i krytyki. Okazywanie sobie ciepłych uczuć wiąże się z aktywnością, mądrością i przemyślanym wyborem. Badania naukowe dowodzą, że takie podejście pozwala jeszcze lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami, obniża poziom niepokoju i zwiększa zaufanie do własnych decyzji. Co najważniejsze – samowspółczucia można się nauczyć!

Dzięki lekturze tej książki:

  • dowiesz się, dlaczego warto mówić do siebie językiem dobroci,
  • nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami takimi jak smutek, złość, strach, wstyd czy zazdrość,
  • zaczniesz reagować na trudności z pozycji nowej i trwałej siły,
  • zyskasz wiarę we własne możliwości i pewność siebie.

Zadanie konkursowe:

Życie składa się z niezliczonej liczby decyzji. Niektóre odbijają się negatywnie na naszym życiu, a zdecydowana większość – gdy spojrzymy na nie z perspektywy czasu – nie ma żadnego znaczenia. Są jednak też takie, które pozwalają nam wyjść na prostą, polepszyć swoją egzystencję i sprawić, że nasze życie zmieni się nie do poznania.

Zastanów się, która z podjętych przez Ciebie decyzji miała najlepszy wpływ na Twoje dalsze życie. Opisz nam ją pokrótce i uzasadnij, czemu właśnie ją uważasz za najwłaściwszą.

Odpowiedź wyślij na adres konkurs@bookhunter.pl, wpisując w temacie: Konkurs – Twoja najlepsza decyzja. Pamiętaj też o podaniu swojego adresu – usprawni to wysyłkę nagrody.

Konkurs trwa dwa tygodnie, termin przesyłania zgłoszeń konkursowych mija 5 listopada.
Spośród nadesłanych odpowiedzi wyłonimy trzy, które najbardziej nas do siebie przekonają i natchną. Zwycięskie propozycje, wraz z imionami laureatów, opublikujemy na stronach portalu BookHunter.pl.

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Edgard wydawca poradników z serii Samo Sedno.

Wśród nadesłanych odpowiedzi Redakcja Bookhunter.pl wybierze zwycięskie po zamknięciu konkursu. Wyniki zostaną opublikowane do 7 dni od zakończenia w aktualnościach na stronie głównej. Wybór Redakcji jest subiektywny i nie podlega dalszej dyskusji. Za wysyłkę nagród odpowiada Wydawnictwo Edgard. Wysyłając do nas pracę na konkurs, zgadzasz się na jej publikację na łamach Bookhunter.pl.


Czy masz coś do dodania, chcesz o coś zapytać?
Komentarze (0)


(zabezpieczenie przed botami)

/1000 wykorzystanych znaków


Ostatnie patronaty
Popularne Tagi

Najaktywniejsi użytkownicy w tym miesiącu:

Przy-Kawie-Z-Ksiazka - 2224 ptk.
edytaj7 - 1177 ptk.
Szczypta-Kasi - 621 ptk.
Impuls - 445 ptk.
dona - 413 ptk.

zobacz pełny ranking

23698 książek
nasz cel: 30 000, do dodania pozostało 6302

2830 adaptacji
nasz cel: 3 000, do dodania pozostało 170

3750 autorów ze zdjęciami
nasz cel: 4 000, do dodania pozostało 250

Losowy cytat

"Kiedy wyeliminuje się to, co niemożliwe, należy uwierzyć w to, co zostaje, bez względu na to, jak nieprawdopodobne by się wydawało."


Stephen King

Stukostrachy
BookHunter.pl
O nas
Nasze logo
Punktacja
Do pobrania
Kontakt
Przyłącz się!
Zespół
Kogo szukamy?
Partnerzy
Wspólne cele
Dla wydawnictw
Współpraca
recenzencka

Patronat medialny
o BookHunter
Copyright © 2015 - 2017 by BookHunter.pl
O nas | Zbieraj punkty | Zespół | Regulamin | Kontakt