Error message here!

Error message here!

Zapomniałeś/aś hasła?

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Zapomniałeś/aś hasła? Podaj swój adres e-mail.
Otrzymasz link, dzięki któremu zresetujesz hasło.

Error message here!

Powrót do logowania

Close

Konkurs! Pozałatwiaj swoje sprawy


Czy tego chcemy, czy nie, koniec świata z każdym dniem jest coraz bliższy. Raczej nie nastąpi za naszego życia, ba, szanse na Armagedon nawet w ciągu najbliższego tysiąclecia są bardzo niewielkie, chociaż… kto wie? Jeszcze przed ostatecznym rozwiązaniem macie szansę wygrać i przeczytać powieść pt. Ostatni policjant!

Nagrodami w konkursie są dwa egzemplarze książki autorstwa Bena H. Wintersa pt. Ostatni policjant.

Samobójstwo czy morderstwo? Smutny przypadek czy zaplanowana zbrodnia? Prywatna tragedia, a może zorganizowana działalność przestępcza? Chcesz wiedzieć, kto zabił? A jakie to ma znaczenie, skoro już za chwilę wszyscy zginiemy? Nie ma odwrotu. Nie ma ucieczki. Nie ma nadziei. Zostało 6 miesięcy, 2 tygodnie i 4 dni. Co zrobisz ze swoim życiem, zanim nastąpi wielkie bum?

Ostatni policjant to fascynująca opowieść kryminalna, której akcja rozgrywa się w przededniu totalnej katastrofy. Do Ziemi zbliża się asteroida i nic już nie da się zrobić, by uniknąć zderzenia. Świat pogrąża się w chaosie, następuje niespotykany kryzys ekonomiczny, wojsko wprowadza stan wyjątkowy i patroluje ulice, by powstrzymać Armagedon. Szerzą się przestępczość, fanatyzm religijny, panika. I tylko detektyw Hank Palace jak co dnia prowadzi drobiazgowe śledztwo, by poznać prawdę, która nikogo innego już nie obchodzi.

Ostatni policjant to pierwsza część trylogii pełnej zbrodni i tajemnic. Czy uda się je poznać przed końcem świata?

Zadanie konkursowe:

Wyobraź sobie, że dowiadujesz się o zbliżającym się końcu świata. Źródło jest więcej niż pewne, lecz nikt poza garstką wybrańców nie ma pojęcia, że nadchodzi się zagłada. Za 6 miesięcy, 2 tygodnie i 4 dni spotka nas wszystkich nieuchronna anihilacja.

Na pewno od razu przyjdą Ci do głowy rzeczy, które CHCIAŁBYŚ zrobić, lecz Twoje zadanie w naszym konkursie polega na czymś zgoła innym: zastanów się nad wszystkimi nierozwiązanymi sprawami ze swojego życia i wybierz jedną, którą po prostu MUSISZ załatwić, nim świat się skończy – taką, bez której nie będziesz mógł zejść z tego świata z czystym sumieniem.

Odpowiedź wyślij na adres konkurs@bookhunter.pl, wpisując w temacie: Konkurs – Pozałatwiaj swoje sprawy. Pamiętaj też o podaniu swojego adresu – usprawni to wysyłkę nagrody.

Konkurs trwa dwa tygodnie, termin przesyłania zgłoszeń konkursowych mija 26 listopada.
Spośród nadesłanych odpowiedzi wyłonimy dwie, które najbardziej nas do siebie przekonają i natchną. Zwycięskie propozycje, wraz z imionami laureatów, opublikujemy na stronach portalu BookHunter.pl.

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo RM.

Wśród nadesłanych odpowiedzi Redakcja Bookhunter.pl wybierze zwycięskie po zamknięciu konkursu. Wyniki zostaną opublikowane do 7 dni od zakończenia w aktualnościach na stronie głównej. Wybór Redakcji jest subiektywny i nie podlega dalszej dyskusji. Wysyłając do nas pracę na konkurs, zgadzasz się na jej publikację na łamach Bookhunter.pl.


Czy masz coś do dodania, chcesz o coś zapytać?
Komentarze (0)


(zabezpieczenie przed botami)

/1000 wykorzystanych znaków


Ostatnie patronaty
Popularne Tagi

Najaktywniejsi użytkownicy w tym miesiącu:

Przy-Kawie-Z-Ksiazka - 1714 ptk.
edytaj7 - 984 ptk.
Szczypta-Kasi - 450 ptk.
dona - 413 ptk.
Aivalar - 332 ptk.

zobacz pełny ranking

23679 książek
nasz cel: 30 000, do dodania pozostało 6321

2830 adaptacji
nasz cel: 3 000, do dodania pozostało 170

3750 autorów ze zdjęciami
nasz cel: 4 000, do dodania pozostało 250

Losowy cytat

"Aby coś znaleźć, trzeba poszukać. Istotnie, zazwyczaj kiedy się szuka, w końcu się coś znajduje, nie zawsze jednak dokładnie to, o co chodziło."


J. R. R. Tolkien

Hobbit, czyli tam i z powrotem
BookHunter.pl
O nas
Nasze logo
Punktacja
Do pobrania
Kontakt
Przyłącz się!
Zespół
Kogo szukamy?
Partnerzy
Wspólne cele
Dla wydawnictw
Współpraca
recenzencka

Patronat medialny
o BookHunter
Copyright © 2015 - 2017 by BookHunter.pl
O nas | Zbieraj punkty | Zespół | Regulamin | Kontakt