top of page
  • malekz8

"Podręcznik dla Superbohaterów. Część 7: Powrót. Agnieszka Vahlund, Elias Vahlund

Tytuł oryginału: Handbok för superhjältar. Del 7: Tillbaka

Data wydania: 2022-07-06

Data 1. wyd. pol.: 2022-07-06

Liczba stron: 94

Język: polski

Wydawnictwo: Debit

ISBN: 9788380575950

Tłumacz : Marta Rey-Radlińska

„Podręcznik dla Superbohaterów. Część 7: Powrót”. Jest to siódmy tom komiksów o młodych superbohaterach, którzy starają się ratować z opresji lokalne miasteczko. Ponieważ nie czytałam poprzednich części, ciężko było mi początkowo zorientować się w historii, jednak po domyśle nie jest ona zbytnio skomplikowana. W tej części bohaterowie mierzą się z konsekwencjami porwania z poprzedniego tomu. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być w porządku, do momentu kiedy jeden z członków super- drużyny, zauważa, że znowu dzieje się coś dziwnego. Mianowicie dzieci w całym miasteczku zaczynają lunatykować, przemierzając nocą ulice miasta, wiedzione jakąś dziwną, tajemniczą mocą. Główne postacie, nadal nie rozumieją dlaczego porywacze wypuścili wcześniej uprowadzone dzieci. Czy uda im się rozwiązać kolejną zagadkę?


Fabuła bardzo ciekawa, a styl dialogów i opisów mało skomplikowany. Niesamowicie porywające i urzekające ilustracje. Jestem nimi wręcz zauroczona. Bogata kolorystyka, która bawi światłem i kontrastem.


Polecam małym czytelnikom, ciekawym poznania historii superbohaterów. Być może w każdym z nas drzemie nieodkryta super moc.


Wydawnictwu Debit dziękuję za możliwość przeczytania i zrecenzowania.


Moja ocena 7/10

55 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page