top of page
  • Zdjęcie autoraBookhunter

Wpływ Księżyca 2023 - Witold CzuksanowNigdy nie interesowało mnie sadzenie roślinek, dbanie o nie i zbiory. Wypady na działkę z rodzicami traktowałam jak największą karę. Zupełnie nie wiem kiedy się to zmieniło, czy to zmiana nawyków, moment, gdy stałam się mamą, czy porostu starość sprawiły, że stanie się działkowcem okazało się czymś przyjemnym, a poradniki ogrodnicze ciekawymi pozycjami. Takim więc sposobem stałam dumną posiadaczką publikacji Wpływ Księżyca 2023 autorstwa Witolda Czuksanowa.


Wydawany corocznie kalendarz jak zwykle nie zawodzi. W środku odnajdziemy nie tylko porady jakie rośliny należy posadzić w danej porze roku, ale również bardzo czytelny kalendarz na każdy miesiąc opatrzony ilustracjami. Dziek i podpowiedziom i Radom autora każdy czytelnik tej książki ma szansę zadziwić świat zbiorami uprawianych przez siebie kwiatów, warzyw, owoców i ziół. Autor dokładnie opisuje ich sposoby pielęgnacji, sam zresztą podkreśla, że jego zdaniem pojawiły się nieco nowe trendy w tym zakresie.


Książka nie tylko wskazuje sposób pielęgnacji zgodny z rytmem faz Ksieżyca, lecz również przywołuje nowe gatunki i odmiany roślin, a także wskazuje najlepsze sposoby na ich ochronę.


Wpływ Księżyca 2023. Poradnik ogrodniczy z kalendarzem na cały rok to idealna książka dla każdego, ktoo złapał bakcyla uprawy różnorakich roślin. To pozycja znana i lubiana, napisana dla fascynatów tematu.Tytuł: Wpływ Księżyca 2023

Autor: Witold Czuksanow

ISBN: 9788382027044

63 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page