top of page
  • Zdjęcie autoraBookhunter

Z Biblią przez 52 tygodnie - dr Kimberly D.Moore

Nie raz i nie dwa, obiecywałam sobie przeczytać Biblię. Codziennie po kawałku. Jak bywa z postanowieniami, nie udało mi się w nim wytrwać. Szukałam sposobu, by wrócić do lektury świętej księgi, jednak ciągle mi się nie udawało. Zdecydowałam się więc na poznawanie Biblii tydzień po tygodniu wraz z publikacją dr Kimberly D. Moore Z Biblią przez 52 tygodnie.


Autorka jest jest pastorem w kościele Baptystycznym w stanie Północna Karolina i działaczką charytatywną. Zdobyła również stopień doktora teologii i podróżuje po świecie głosząc nauki. Książka, którą wydała związana jest również z jej nauczaniem.


Z Biblią przez 52 tygodnie. Studium Biblii dla kobiet na cały rok jest swoistym dziennikiem, który z tygodnia na tydzień w oparciu o tekst Świętej Księgi uczy jak można wykorzystać jej treść w codziennym życiu. Co tydzień mamy za zadanie przeczytać kilka jej fragmentów, by później jako podsumowanie zaznajomić się z przytoczonym kazaniem autorstwa Kimberly D. Moore. Oprócz jej własnych przemyśleń pojawiają się też pytania do czytelnika, zostają wskazane istotne kwestie, które związane są nie tylko z przeczytanym tekstem lecz również z naszym życiem.


Książka ta, to swoisty tygodniowy kalendarz, podnoszący na duchu, wskazujący na religijną relację z Bogiem, pozwalający pogłębić swoją wiarę poprzez nasze zachowanie i przemyślenia. Nie zgadzam się jednak z określeniem, by książka miała być jedynie dla kobiet, myślę, że wielu mężczyzn również znalazłoby w niej wiele wartościowych treści.


Jeśli czujecie się zagubieni, chcecie zacząć swoją przygodę z lekturą Biblii lub macie potrzebę przemyślenia wielu kwestii dotyczących wiary w swoim codziennym życiu - to książka zdecydowanie dla Was.

107 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page