Error message here!

Error message here!

Zapomniałeś/aś hasła?

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Zapomniałeś/aś hasła? Podaj swój adres e-mail.
Otrzymasz link, dzięki któremu zresetujesz hasło.

Error message here!

Powrót do logowania

Close

1403 punkty do następnego poziomu 12

Jestem offline

ostatnio online 4 dni temu

Wyślij wiadomość


PROFIL

KSIĄŻKI

AUTORZY

PUNKTY

CYTATY

RECENZJE (2)

STATYSTYKI

O mnie

W serwisie od: 3 lat, 2 miesięcy, 3 dni

Twoje oceny książek Przeczytanych książek: 189 \ Średnia ocen: 9.91

ilość ocenionych książek
oceny książek

Ostatnia aktywność

właśnie czytam Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +0 ptk.)
ocena książki Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego- 8/10 ( +1 ptk.)
dodanie okładki do wydania Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +3 ptk.)
dodanie źródła okładki Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +1 ptk.)
dodanie wydawnictwa Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +1 ptk.)
dodanie numeru wydania Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +1 ptk.)
dodanie formy wydania Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +1 ptk.)
dodanie numeru ISBN Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +1 ptk.)
dodanie ilości stron Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +1 ptk.)
dodanie rodzaju okładki Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +1 ptk.)
dodanie rodzaju literatury Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +1 ptk.)
dodanie okresu powstania książki Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +1 ptk.)
dodanie formy książki Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +1 ptk.)
dodanie kraju wydania oryginału Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +1 ptk.)
dodanie języka oryginału Nowe media, technologie i trendy w edukacji. W kierunku mobilności i kształcenia hybrydowego ( +1 ptk.)Oto co czytasz:


Ulubieni autorzy: (0)

Ulubione książki (173)

zobacz wszystkie

Najchętniej czytani autorzy:Książki otagowane jako: (1542 dodanych tagów wśród 171 książek)Shoutbox (wiadomości publiczne)

/1000 wykorzystanych znaków
2015-01-30 15:55

Zgodnie z prośbą fprefecta, został utworzony dział statystyki. Wchodząc na profil dowolnego użytkownika, znajdziecie nowy odnośnik „statystyki” na górze strony (obok wiadomości). Możecie zobaczyć nieco ciekawych informacji o czytelnictwie swoim i innych użytkowników. Zapraszam do komentowania i sugerowania zmian:)

2014-10-06 15:24

Witaj pod skrzydłami BookHuntera! Mamy nadzieję, że uda Ci się z nami upolować niejedną książkę. W razie pytań możesz zwrócić się do użytkowników Aniakonda, Karma i Wojtek, chętnie Ci pomogą. Znajdziesz ich w wyszukiwarce. Błędy możesz zgłaszać przez formularz w lewym dolnym rogu strony, a grubsze sprawy przez formularz kontaktowy. Rozgość się :)


BookHunter.pl
O nas
Nasze logo
Punktacja
Do pobrania
Kontakt
Przyłącz się!
Zespół
Kogo szukamy?
Partnerzy
Wspólne cele
Dla wydawnictw
Współpraca
recenzencka

Patronat medialny
o BookHunter
Copyright © 2015 - 2017 by BookHunter.pl
O nas | Zbieraj punkty | Zespół | Regulamin | Kontakt