Error message here!

Error message here!

Zapomniałeś/aś hasła?

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Zapomniałeś/aś hasła? Podaj swój adres e-mail.
Otrzymasz link, dzięki któremu zresetujesz hasło.

Error message here!

Powrót do logowania

Close

2849 punkty do następnego poziomu 21

Jestem offline

ostatnio online 23 dni temu

Wyślij wiadomość


PROFIL

KSIĄŻKI

AUTORZY

PUNKTY

CYTATY

RECENZJE (103)

STATYSTYKI

O mnie

W serwisie od: 5 lat, 1 miesięcy, 4 dni

Lubię czytać wszystko co mi wpadnie w ręce :)

Twoje oceny książek Przeczytanych książek: 410 \ Średnia ocen: 8.79

ilość ocenionych książek
oceny książek

Ostatnia aktywność

dodanie książki do ulubionych Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III ( +0 ptk.)
ocena łatwości czytania Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III- 10/10 ( +1 ptk.)
ocena książki Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III- 10/10 ( +1 ptk.)
dodanie okładki do wydania Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III ( +3 ptk.)
dodanie źródła okładki Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III ( +1 ptk.)
dodanie wydawnictwa Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III ( +1 ptk.)
dodanie formy wydania Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III ( +1 ptk.)
dodanie numeru ISBN Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III ( +1 ptk.)
dodanie ilości stron Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III ( +1 ptk.)
dodanie daty wydania Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III ( +1 ptk.)
dodanie rodzaju literatury Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III ( +1 ptk.)
dodanie daty premiery w polsce Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III ( +1 ptk.)
dodanie okresu powstania książki Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III ( +1 ptk.)
dodanie formy książki Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III ( +1 ptk.)
dodanie daty premiery oryginału Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III ( +1 ptk.)Oto co czytasz:


Ulubieni autorzy: (201)

Ulubione książki (345)

zobacz wszystkie

Najchętniej czytani autorzy:Książki otagowane jako: (2764 dodanych tagów wśród 382 książek)Shoutbox (wiadomości publiczne)

/1000 wykorzystanych znaków
2015-01-30 15:55

Zgodnie z prośbą fprefecta, został utworzony dział statystyki. Wchodząc na profil dowolnego użytkownika, znajdziecie nowy odnośnik „statystyki” na górze strony (obok wiadomości). Możecie zobaczyć nieco ciekawych informacji o czytelnictwie swoim i innych użytkowników. Zapraszam do komentowania i sugerowania zmian:)

2014-11-09 18:58

Mała zmiana w cyklach literackich i seriach wydawniczych. Do tej pory wszytko było przypisywane do książek. Od teraz robimy wszystko tak jak należy -> do cykli literackich przypisujemy książki, do serii wydawniczych przypisujemy wydania. Możliwość dodania znajduje się w opcjach edycji książki i edycji wydań (każdego wydania z osobna). Ponieważ w starym trybie, niektóre serie wydawnicze zostały przypisane do złych wydań, szukamy chętnych, którzy pomogą nam to uporządkować. W razie pytań kontakt@bookhunter.pl lub Shoutbox użytkownika Wojtek. Ciao!

2014-10-21 14:39

Hello, dodałem możliwość "podmiany" okładek książek w razie pomyłki, znalezienia błędnie dodanej, małego rozmiaru etc. Można podmieniać swoje okładki, a użytkownicy z dorobkiem min 5000 pkt wszystkie + dostają informacje na stronie książki, iż wymaga podmiany. Za podmianę +2pkt, opcję podmiany znajdziecie na liście wydań książki. Czekam na uwagi! Pozdro

2014-10-06 15:24

Witaj pod skrzydłami BookHuntera! Mamy nadzieję, że uda Ci się z nami upolować niejedną książkę. W razie pytań możesz zwrócić się do użytkowników Aniakonda, Karma i Wojtek, chętnie Ci pomogą. Znajdziesz ich w wyszukiwarce. Błędy możesz zgłaszać przez formularz w lewym dolnym rogu strony, a grubsze sprawy przez formularz kontaktowy. Rozgość się :)


BookHunter.pl
O nas
Nasze logo
Punktacja
Do pobrania
Kontakt
Przyłącz się!
Zespół
Kogo szukamy?
Partnerzy
Wspólne cele
Dla wydawnictw
Współpraca
recenzencka

Patronat medialny
o BookHunter
Copyright © 2015 - 2017 by BookHunter.pl
O nas | Zbieraj punkty | Zespół | Regulamin | Kontakt