Error message here!

Error message here!

Zapomniałeś/aś hasła?

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Zapomniałeś/aś hasła? Podaj swój adres e-mail.
Otrzymasz link, dzięki któremu zresetujesz hasło.

Error message here!

Powrót do logowania

Close

196 punkty do następnego poziomu 3

Jestem offline

ostatnio online 53 miesiące temu

Wyślij wiadomość


PROFIL

KSIĄŻKI

AUTORZY

PUNKTY

CYTATY

RECENZJE (0)

STATYSTYKI

O mnie

W serwisie od: 4 lat, 4 miesięcy, 15 dni

Twoje oceny książek Przeczytanych książek: 1 \ Średnia ocen: 9.00

ilość ocenionych książek
oceny książek

Ostatnia aktywność

ocena książki Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki?- 9/10 ( +1 ptk.)
dodanie numeru ISBN Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +1 ptk.)
dodanie numeru wydania Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +1 ptk.)
dodanie wydawnictwa Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +1 ptk.)
dodanie źródła okładki Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +1 ptk.)
dodanie okładki do wydania Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +3 ptk.)
dodanie tagu giełda do książki Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +1 ptk.)
dodanie tagu makroekonomia do książki Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +1 ptk.)
dodanie tagu gospodarka do książki Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +1 ptk.)
dodanie tagu koniunktura do książki Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +1 ptk.)
dodanie tagu cykl koniunkturalny do książki Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +1 ptk.)
dodanie tagu papiery wartościowe do książki Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +1 ptk.)
dodanie języka oryginału Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +1 ptk.)
dodanie kraju wydania oryginału Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +1 ptk.)
dodanie formy książki Cykl gospodarczy a ceny akcji.Czy koniunktura giełdowa uzależniona jest od stanu gospodarki? ( +1 ptk.)Oto co czytasz:


Ulubieni autorzy: (0)

Ulubione książki (0)

zobacz wszystkie

Najchętniej czytani autorzy:Książki otagowane jako: (6 dodanych tagów wśród 1 książek)Shoutbox (wiadomości publiczne)

/1000 wykorzystanych znaków
2015-11-17 13:32

Witaj pod skrzydłami BookHuntera! Mamy nadzieję, że uda Ci się z nami upolować niejedną książkę. W razie pytań możesz zwrócić się do użytkowników Wojtek, fprefect, Aniakonda, Damian, chętnie Ci pomogą. Znajdziesz ich w wyszukiwarce. Błędy możesz zgłaszać przez formularz w lewym dolnym rogu strony, a grubsze sprawy przez formularz kontaktowy. Rozgość się :)


BookHunter.pl
O nas
Nasze logo
Punktacja
Do pobrania
Kontakt
Przyłącz się!
Zespół
Kogo szukamy?
Partnerzy
Wspólne cele
Dla wydawnictw
Współpraca
recenzencka

Patronat medialny
o BookHunter
Copyright © 2015 - 2020 by BookHunter.pl
O nas | Zbieraj punkty | Zespół | Regulamin | Kontakt